backpage.com > Warszawa praca > Warszawa administracyjne/biuro

Zamieszczo: poniedziałek, 19 września, 2016, 16:48

Description:

Konsultant ds. Funduszy Europejskich
Miejsce pracy: Kraków

Jakie będą Twoje obowiązki?

* Analiza możliwości finansowania projektów inwestycyjnych i B+R z programów unijnych, weryfikacja terminów i rodzajów konkursów dotacyjnych.
* Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej: formalnej i merytorycznej niezbędnej w toku składania wniosków oraz rozliczania projektów.
* Praca przy innych projektach o charakterze doradczym (także międzynarodowych).
* Przygotowanie informacji, sprawozdań i raportów z przebiegu i realizacji projektów.
*Współpraca z zespołem w zakresie merytorycznej zawartości projektów.
* Bieżący kontakt z Klientem oraz przedstawicielami instytucji wdrażających środki pomocowe.
*Stałe poszerzanie wiedzy z zakresu unijnych dofinansowań dla biznesu.

Jakie są nasze wymagania?

*Minimum dwuletnie doświadczenie poparte referencjami w samodzielnym pisaniu i rozliczaniu wniosków unijnych o wartości > 0,5 mln zł dla przedsiębiorstw.
*Wysoka kultura osobista.
*Dobra organizacja pracy.
*Chęć ciągłego poszerzania wiedzy.
*Zdolność analitycznego myślenia.
*Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Co możemy zaoferować?

*Długą perspektywę współpracy w oparciu o umowę o pracę.
*Atrakcyjny model wynagrodzenia oparty o stałą pensję i prowizje, prywatną opiekę medyczną.
*Elastyczny czas pracy: możliwość pracy poza biurem po okresie próbnym (1 dzień w tygodniu lub do ustalenia).
*Samodzielne stanowisko pracy z wysokim poziomem decyzyjności.
*Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia specjalistycznej wiedzy, dostępu do ogromnej bazy danych projektów z niemal każdej branży oraz wsparcia merytorycznego innych pracowników.
*Możliwość wyboru ciekawych i interdyscyplinarnych projektów oraz samorealizacji.
*Możliwość udziału w konferencjach, szkoleniach i wyjazdach integracyjnych.
*Pracę w nowoczesnych i klimatyzowanych wnętrzach wraz z dostępem do miejsc parkingowych.
*Profesjonalne narzędzia pracy, które można wykorzystywać również do celów prywatnych.
*Relaks podczas gry w „piłkarzyki” oraz przy filiżance pysznej kawy.

Contact No: 730 176 895

• Lokalizacja: Warszawa

• Numer Ogłoszenia: 2931700 warszawa
warszawa.backpage.com jest interaktywną usługą komputerową która umożliwia dostęp wielu użytkownikom i nie powinno być traktowane jako nadawca lub autor jakichkolwiek informacji dostarczonych przez innych dostawców informacji. © 2016 backpage.com